Informacja dla Rodziców – zaproszenie do wspólnej zabawy

Drodzy Rodzice.

W ramach Międzynarodowego Projektu Magiczna Moc Bajek, autorki projektu przygotowały dla wszystkich niespodziankę.Tym razem jest to  muzyczna propozycja na wspólne rodzinne zabawy. Piosenka projektowa już dawno jest gotowa! O czytaniu i wartościach – ta piosenka wyjątkowa! Anna Bomba i Ludmiła Fabiszewska o słowa i muzykę zadbały, a Wydawnictwo Bliżej Przedszkola w prezencie wersję wokalną nam podarowało. Co takiego Drogi Rodzicu trzeba zrobić, żeby magiczną piosenkę zdobyć? Nic prostszego – nie do wiary! To bajkowe czary-mary! Proszę wejść na stronę Bliżej Przedszkola – zalogować się i bezpłatna piosenka do pobrania jest gotowa!

https://blizejprzedszkola.pl/magiczna-moc-bajek-wersja-wokalna-pd-mp3,3,8916.html?ref=MTAyNTM=&fbclid=IwAR1hwdIMkrUA6foGMMvfTBpVHu3QkLNFLb9UhhWLGYq9YXphbmED2SpyQ3Y#

Czekamy na Wasze  relacje z wielką niecierpliwością, niech piosenka o bajkach będzie śpiewana z radością i na stałe w Waszych domach gości! Będziemy podziwiać rodzinne muzykowanie – niech cała Polska zaśpiewa „Magiczną Moc Bajek”!

Filmiki proszę wysyłać na adres e-mail  aniag107@wp.pl

Słowa piosenki,proszę kliknąć w zdjęcie

 Koordynator projektu Anna Bomba