Ważna informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo!

W związku z nadzwyczajną sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju i brakiem możliwości uczestnictwa dzieci w zajęciach tanecznych w placówkach oświatowych, aby móc dalej pracować z Państwa dziećmi, stworzyliśmy autorski program zajęć tanecznych on-line.Celem programu jest kontynuacja zajęć tanecznych, które odbywały się stacjonarnie w Państwa przedszkolu.Lekcje udostępniane będą dla Państwa raz w tygodniu na naszym prywatnym kanale YouTube „Roztańczone Dzieciaki” – zapraszamy do subskrypcji kanału. Stacjonarne zajęcia zostaną wznowione jak tylko Ministerstwo wyda decyzję o powrocie dzieci do placówek oświatowych.

Gorąco zachęcamy Państwa do umożliwienia dzieciom trenowania z nami on-line. Do treningu zapraszamy nie tylko dzieci ale i całe rodziny. Filmiki są tak przygotowane że każdy z Państwa może do nas dołączyć. Ruch w tej całej sytuacji jest nie tylko potrzebny ale i konieczny do zdrowego funkcjonowania emocjonalnego całej rodziny.

Prosimy tych z Państwa których dzieci są zapisane na zajęcia taneczne w przedszkolu o wysłanie wiadomości e-mail na adres podkarpackiecentrumtanca@gmail.com w treści wpisując imię i nazwisko dziecka oraz nazwę przedszkola do którego dziecko uczęszcza. Po weryfikacji zostanie odesłana do Państwa wiadomość z linkiem do kanału YouTube. W pierwszym odcinku znajdą się znane i uwielbiane przez Państwa dzieci takie tańce jak: Piraci, Baby Shark czy Nie bój się chcieć, zapraszamy.

Jednocześnie informujemy o dokonaniu wpłaty w wysokości 85 zł/semestr II do dnia 17.04.2020r na konto mBank PCT nr. konta  56 1140 2004 0000 3702 7797 7247  w tytule wpisując imię i nazwisko dziecka oraz nazwę przedszkola.

Więcej informacji pod numerem tel. 502204059 lub 606622253

Pozdrawiam serdecznie 

Łukasz Dudek

Podkarpackie Centrum Tańca