Zapraszamy Rodziców do udziału w projekcie

Drodzy Rodzice.

Nasze przedszkole od października bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Magiczna Moc Bajek. Mimo trudnej, nowej sytuacji pragniemy, aby przesłanie Projektu trwało nadal.Bez wątpienia Wartości, które towarzyszą nam wszystkim podczas realizacji zadań projektowych wyznaczają nam drogę do szczęśliwego życia.Jedną z nich jest Nadzieja, która jest uczuciem pięknym, ale i wymagającym.Dlatego mamy głęboką Nadzieję, że uda nam się z optymizmem przetrwać ten trudny czas z daleka od naszych Kochanych przedszkolaków, małych czytelników. Zapraszamy więc Rodziców do realizacji kolejnych projektowych zadań, bez zbędnego nacisku, niepotrzebnego stresu, niech będzie to dla Was po prostu wspaniała Rodzinna zabawa! Przed nami wiele ciekawych inicjatyw np. Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, Dzień Książki, można napisać Rodzinną Bajkę Terapeutyczną, zrobić piękną zakładkę do książki, a realizacja marcowego i kwietniowego modułu niesie za sobą bardzo ważne przesłania, które z pewnością staną się odpowiedzią na trudne dziecięce pytania.

Aby zadania były bardziej czytelne wkrótce pojawią się na naszej stronie plakaty informacyjne dla Rodziców. Zapraszamy do kontaktu z panią Anną Bomba poprzez e-mail aniag107@wp.pl, można wysyłać zdjęcia z czytelniczych spotkań rodzinnych, prac plastycznych, czy innych własnych pomysłów.

Dziękujemy.

Autorka projektu –Anna Zielińska, Koordynator projektu w naszym przedszkolu Anna Bomba