Aktualności

Warsztaty plastyczne

DSC_0155

9 grudnia w poniedziałek, grupy Krasnale i Wiewiórki uczestniczyły w warsztatach plastycznych prowadzonych przez mamę Martynki z Krasnali.

Czytaj więcej

Spotkanie z Mikołajem

DSC_0201

6 grudnia dzieci już od rana czekały na Mikołaja, który przywitał się z nami w holu. Następnie nasz kochany gość odwiedził wszystkie grupy wręczając im wspaniałe prezenty. Przedszkolaki  w podziękowaniu śpiewały ,,Mikołajowe” piosenki. Radość naszych milusińskich była ogromna. To był naprawdę ciepły, dobry i magiczny dzień .

Bardzo dziękujemy rodzicom  z Trójek Klasowych za  zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu  Mikołajowych paczek.

Galeria

 

Serdecznie  gratulujemy naszej nauczycielce Annie Bomba kolejnych czterech publikacji w ogólnopolskim miesięczniku Bliżej Przedszkola  pt. ,, Bajkowy bałagan’’, ,, Uroki Pani  Zimy”, „Historia Świętego Mikołaja” oraz ,,Przedszkolaki pamiętajcie, ptaki zimą dokarmiajcie”. Życzymy Pani Ani dalszych sukcesów.

Dyrektor

Małgorzata Głogowska-Jucha

Ogłoszenie

Góra Gosza

25 listopada nasze przedszkole przystąpiło do udziału w akcji charytatywnej ,,Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom w Warszawie. Celem akcji jest pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Akcja trwa od 25.11.2019 – 02.01.2020 roku i polega na zbiórce drobnych monet o nominale 1gr, 2gr, 5gr.

Serdecznie prosimy o przyłączenie się do akcji.

 

Pasowanie na Przedszkolaka

obrazek wyr.krasnale

21  listopada w grupie Krasnale i Wiewiórki odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Dzieci wspaniale bawiły się przy muzyce.Tańczyły, śpiewały i recytowały wiersze. Następnie złożyły ślubowanie, po którym otrzymały dyplomy, słodkie upominki i odznaki,, Jestem Przedszkolakiem ”.

Serdecznie gratulujemy Krasnalom i Wiewiórkom, cieszymy się, że dołączyli do grona naszej przedszkolnej rodziny.

Galeria

Bajkowy Świat

Bajkowy Swiat

19 listopada dzieci z grupy Biedronki wzięły udział w Przeglądzie Twórczości Dziecięcej pt. Bajkowy Świat. Zaprezentowały inscenizację taneczno–muzyczną ,, My jesteśmy Polakami”.

Serdecznie gratulujemy .

Galeria.

OGŁOSZENIE

SZANOWNI RODZICE !!!

NASZE PRZEDSZKOLE BERZE UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM PROGRAMIE EDUKACJI ZDROWOTNEJ DLA PRZEDSZKOLAKÓW.

NA STRONIE :https://akademia-aquafresh.pl/konkursy/konkursy.html

ZOSTAŁA ZAMIESZCZONA PRACA PLASTYCZNA WYKONANA PRZEZ GRUPĘ ,,SMERFY’’. BARDZO PROSIMY O GŁOSY, MOŻNA POWALCZYĆ O CENNE NAGRODY DLA PRZEDSZKOLA !. ABY ODDAĆ GŁOS NA PRACĘ, NALEŻY ODSZUKAĆ NA WSKAZANEJ STRONIE NASZE PRZEDSZKOLE, ZALOGOWAĆ SIĘ PODAJĄC SWÓJ ADRES EMAIL. Z JEDNEGO ADRESU MOŻNA ODDAĆ 1 GŁOS DZIENNIE. GŁOSOWANIE TRWA DO 30 LISTOPADA.

DZIĘKUJEMY.