Aktualności

Informacja

Serdecznie gratulujemy dzieciom z gr.Biedronki i Smerfy wspaniałego widowiska jasełkowego na scenie Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Komisja artystyczna przyznała naszym przedszkolakom wyróżnienie. Jesteśmy z nich bardzo dumni i dziękujemy nauczycielkom za przygotowanie tak pięknych Jasełek.

OGŁOSZENIE

Jasełka

Szanowni rodzice,

widowiska jasełkowe w wykonaniu najmłodszych – Jasełka Przedszkolaków będzie można obejrzeć 8 stycznia 2020 r. od godz. 9.00 na scenie JOKIS. Tradycyjnie już komisja artystyczna przyzna nagrody specjalne np. za scenografię, reżyserię, czy muzykę. Uczestnicy otrzymają dyplomy i upominki ufundowane przez organizatorów i sponsorów. Nasze przedszkole będą reprezentować grupy Biedronki i Smerfy.

Serdecznie zapraszamy.

Wesołych Świąt

na strone

Wszystkim dzieciom, rodzicom i przyjaciołom naszego przedszkola życzymy pięknych Świąt Bożego Narodzenia. Radości ze wspólnie spędzonego czasu, zdrowia i wzajemnej życzliwości. Niech ten świąteczny czas wypełni miłość i ciepło rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok przyniesie  szczęście i wszelką pomyślność.

Jasełka i przedszkolna Wigilia

DSC_0109

20 grudnia w piątek cała nasza przedszkolno-żłobkowa rodzina wzięła udział w Jasełkach przygotowanych przez gr. Biedronki i Smerfy. Obejrzeliśmy wzruszający montaż słowno-muzyczny. Były tańce,wiersze, kolędy i pastorałki. Czytaj więcej

Kiermasz Świąteczny

DSC_0123

W czwartek 19 grudnia w naszym przedszkolu tradycyjnie odbył się Kiermasz Świąteczny organizowany i przygotowywany przez rodziców. Czytaj więcej

Warsztaty plastyczne

DSC_0155

9 grudnia w poniedziałek, grupy Krasnale i Wiewiórki uczestniczyły w warsztatach plastycznych prowadzonych przez mamę Martynki z Krasnali.

Czytaj więcej

Spotkanie z Mikołajem

DSC_0201

6 grudnia dzieci już od rana czekały na Mikołaja, który przywitał się z nami w holu. Następnie nasz kochany gość odwiedził wszystkie grupy wręczając im wspaniałe prezenty. Przedszkolaki  w podziękowaniu śpiewały ,,Mikołajowe” piosenki. Radość naszych milusińskich była ogromna. To był naprawdę ciepły, dobry i magiczny dzień .

Bardzo dziękujemy rodzicom  z Trójek Klasowych za  zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu  Mikołajowych paczek.

Galeria

 

Serdecznie  gratulujemy naszej nauczycielce Annie Bomba kolejnych czterech publikacji w ogólnopolskim miesięczniku Bliżej Przedszkola  pt. ,, Bajkowy bałagan’’, ,, Uroki Pani  Zimy”, „Historia Świętego Mikołaja” oraz ,,Przedszkolaki pamiętajcie, ptaki zimą dokarmiajcie”. Życzymy Pani Ani dalszych sukcesów.

Dyrektor

Małgorzata Głogowska-Jucha